Start II Bal Absolwenta Uczelni Łazarskiego
II Bal Absolwenta Uczelni Łazarskiego PDF Drukuj Email
czwartek, 03 listopada 2016 07:54

Drodzy Absolwenci, serdecznie zapraszamy na zabawę do białego rana w Waszym znakomitym gronie!

Kiedy?

11 lutego 2017r., godz. 20:00

Gdzie?

Bal odbędzie się w prestiżowym i komfortowym hotelu w Warszawie – Sheraton Warsaw Hotel.

Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i oprawę muzyczną zapewni VOCART Party Cover Band & DJ.

Występ 100 % na żywo składu 6-cio osobowego w czasie trwania wydarzenia, a następnie występ DJ’a.

Kto będzie uczestniczyć?

W balu mogą wziąć udział absolwenci, wykładowcy Uczelni Łazarskiego oraz zaproszeni goście.

Osoba towarzysząca nie musi być absolwentem Uczelni Łazarskiego.

Uwaga. Absolwenci studiów licencjackich, którzy kontynuują naukę na studiach magisterskich na Uczelni Łazarskiego są traktowani jako studenci, a nie absolwenci.

Co oferujemy?

• zabawę do białego rana
    Bal potrwa od godziny 20:00 do godziny 4:00 następnego dnia.
  • catering
    Podczas imprezy zapewniamy: bogaty bufet zimny, bufet ciepły, bufet słodki, napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
  • konkursy
    Podczas balu ogłosimy wiele konkursów, w których będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Obowiązują stroje wieczorowe.

Potrzebujesz noclegu?

W terminie 11/12 lutego 2017r. pokój 1- osobowy będzie w cenie 280 zł brutto i 2-osobowy będzie w cenie 320 zł brutto za noc. W cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

Goście hotelowi będą meldowani zgodnie z dostępnością pokoi.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00 i kończy się o godzinie 12:00 następnego dnia.

Gość gwarantujący rezerwację indywidualnie ma prawo do jej bezkosztowej anulacji do dnia 28.01.2017r.

Link do rezerwacji pokoju:

Jak się zgłosić:

Z przyjemnością informujemy, że udało nam się zwiększyć ilość miejsc na sali, zatem przedłużamy rejestracje na bal do 15 stycznia 2017r.

Koszt uczestnictwa jednej osoby w Balu Absolwenta Uczelni Łazarskiego wynosi 280 zł.

Warunkiem udziału w Balu Absolwenta jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz dokonania opłaty bezzwłocznie po wysłaniu zgłoszeniu.

Rezerwacje stolików zgłaszamy mailowo do 31 grudnia 2016r.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje data przesłania formularza zgłoszeniowego i dokonania wpłaty.

Opłatę należy przekazać na konto:

Lazarski Management Sp. z o.o.
ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa
mBank o. w Warszawie, nr konta: 26 1140 1977 0000 5920 0900 1001

Ważne: w tytule wpłaty należy podać "Bal Absolwenta"

Warunki rezygnacji:

1. Rezygnacja z udziału w balu musi nastąpić w formie pisemnej (list polecony przesłany na adres: Lazarski Managment Sp. z o.o., ul. Świeradowska 43, 02- 662 Warszawa) albo pocztą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  2. W przypadku wycofania zgłoszenia udziału w balu do 15 grudnia 2016r. cała kwota zostanie zwrócona.
  3. W przypadku wycofania zgłoszenia udziału w balu w terminie od 16 grudnia do 31 grudnia 2016r. osoba zostanie obciążona kwotą równą 50% wartości kosztów uczestnictwa.
  4. W przypadku wycofania zgłoszenia udziału w balu po 31 grudnia 2016r. osoba zostanie obciążona kwotą równą 100% wartości kosztów uczestnictwa.
  5. W przypadku, gdyby bal się nie odbył z winy organizatora lub z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń, zostanie zwrócona pełna kwota wniesiona na konto w ciągu 14 dni od daty odwołania Balu.
  6. Wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego na bal jest jednoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa i rezygnacji.

Wszystkie pytania dotyczące organizacji Balu prosimy przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.