Start IV edycja Dnia Networkingu -weź udział
IV edycja Dnia Networkingu -weź udział PDF Drukuj Email
czwartek, 03 listopada 2016 07:57

Zapraszamy Absolwentów na czwartą już edycję Dnia Networkingu!

Kiedy? 25 listopada 2016, rejestracja od godz. 17:00

Gdzie? Na Uczelnia Łazarskiego, a następnie w Kręgielnia TB Bowling&Bilard Club, kręgle.

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 listopada za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: http://networking.lazarski.pl/

CZEŚĆ PIERWSZA WIECZORU: WARSZTATY MERYTORYCZNE

Podczas Dnia Networkingu odbędą się, tradycyjnie już, wartościowe warsztaty:

*** Lider Premium – jak się komunikuje?

Warsztat poprowadzi Ewa Turek, mentor, mówca, trener, ekspert komunikacji na scenie i w biznesie.

*** Dywidenda jak w banku, czyli długoterminowe inwestowanie oszczędności

Warsztat poprowadzi Albert Rokicki, inwestor giełdowy z 15 letnim doświadczeniem, ekonomista i niezależny analityk rynków finansowych.

Szczegóły dotyczące warsztatów: http://networking.lazarski.pl/

Podczas zapisu spośród dwóch propozycji należy wybrać jeden warsztat, w którym chce się uczestniczyć.

Wisienką na torcie będzie warsztat na temat umiejętności networkingowych, który poprowadzi Artur Sójka, praktyk i trenerem z zakresu sprzedaży, networkingu i rekomendacji.

Poznamy odpowiedzi na takie pytania, jak:

* jak przełamać swój introwertyzm i jak powściągnąć ekstrawertyzm?

* czym jest mingling i jak z niego korzystać?

* jak kulturalnie podejść i włączyć się do rozmowy; jak odejść, by nie urazić rozmówców?

* jak profesjonalnie używać wizytówki?

* jak zachować się po spotkaniu, by nie „spalić” relacji: zamiana kontaktów na kontrakty.

CZEŚĆ DRUGA WIECZORU: TURNIEJ GRY W KRĘGLE

To nie tylko kręgle, ale i zabawa w doborowym towarzystwie!

Oferta obejmuje wynajem klubu na wyłączność w tym: torów, stołów bilardowych i automatów zręcznościowych (dartsy, cymbergaj, piłkarzyki, flipery) na 5 godzin, opiekę instruktora, ciepłe i zimne przekąski, napoje, piwo, fantastyczną zabawę.

UWAGA!

Nie ma możliwości uczestniczenia tylko w Turnieju, udział w nim jest integralną częścią IV edycji „Dnia Networkingu”

INFORMACJE LOGISTYCZNE: TRANSPORT

Dla osób zainteresowanych przewidujemy możliwość zorganizowania transportu (bus, autokar) z kampusu Uczelni Łazarskiego do klubu – Absolwent oraz jej/jego osoba towarzysząca nie ponoszą z tego tytułu żadnych opłat.

PROŚBA ORGANIZATORÓW

Czy dział w wydarzeniu jest darmowy?

I tak i nie. Pomyśleliśmy, że Dzień Networkingu jest dobrą okazją do tego, aby nasze środowisko Absolwentów zrobiło coś dla innych. Z tego względu prosimy, aby w formie „opłaty” za spotkanie przekazać 20 zł na konto Fundacji Uczelni Łazarskiego – informacja do wpłaty dostępna poniżej.

Fundacja przyznaje stypendia zdolnej młodzieży, jak również prowadzi działalność pożytku publicznego na rzecz społeczności lokalnej, naszych sąsiadów z Mokotowa i Ursynowa, ale również całej Warszawy. Wszystkie osoby pracujące w fundacji, pełnią swoje funkcje społecznie.

Wszystkie pytania dotyczące organizacji „Dnia Networkingu” prosimy przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

DO ZOBACZENIA! :)

Dane do przelewu:

Nazwa: Fundacja Uczelni Łazarskiego

Bank: ING Bank Śląski S.A., Oddział 1 w Warszawie

Konto: 66 1050 1025 1000 0023 5370 6811

W tytule przelewu prosimy napisać: "Dla Fundacji Uczelni Łazarskiego".