Start Zaproszenie do udziału w "Śniadaniu Asów"
Zaproszenie do udziału w "Śniadaniu Asów" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 marca 2017 13:55

6 kwietnia o godzinie 9:00 Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego rozpoczyna nowy cykl spotkań pt. „Śniadania Asów”.

Spotkania będą się odbywały w formie śniadań z udziałem gościa specjalnego.

Celem śniadań jest nawiązywanie nowych relacji biznesowych, inspirowanie absolwentów do rozwoju osobistego i zawodowego.

Podczas I „Śniadania Asów” będziemy gościć Pana Tomasz Brauna, który podzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, opowie zarówno o swoich sukcesach jak i porażkach. Szczerze, bez niedomówień i po przyjacielsku.

Zgłoszenia należy przesyłać do 4 kwietnia 2017 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Po przesłaniu zgłoszenia należy bezzwłocznie uiścić opłatę.

Koszt uczestnictwa w śniadaniu wynosi 30 zł.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje data przesłania maila i dokonania wpłaty.

Tomasz Braun – jest partnerem i członkiem Zespołu i Bankowości i Finansów w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Jego ponad 15-letnia praktyka obejmuje doradztwo w zakresie prawa spółek, handlowego, finansowego i administracyjnego oraz zagadnienia regulacyjne.

Dotychczas związany był z londyńskim HSBC Holdings, gdzie jako Associate General Counsel Legal Risk Management and Assurance stworzył globalny system zarządzania ryzykiem prawnym, kierował międzynarodowym zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie ryzykiem oraz koordynował wdrożenie programów compliance w wielu jurysdykcjach. Przed rozpoczęciem pracy w HSBC Holdings w Londynie, Pan Tomasz pełnił funkcję General Counsel i Członka Zarządu w polskiej filii HSBC, a także w spółkach z grupy GE Capital, w tym GE Money Bank. Wcześniej prowadził własną kancelarię, pracował także na rzecz Komisji Europejskiej. Jego doświadczenie obejmuje doradztwo w transakcjach fuzji i przejęć, projektach integracyjnych i restrukturyzacyjnych oraz sporach sądowych.

Tomasz Braun jest Przewodniczącym Rady Ekspertów oraz Członkiem Rady Powierniczej Uczelni Łazarskiego w Warszawie, a także autorem lub współautorem licznych publikacji z zakresu bankowości i zarządzania.

Opłata

Opłatę należy przekazać na konto:

Lazarski Management Sp. z o.o.

ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa

mBank o. w Warszawie, nr konta: 26 1140 1977 0000 5920 0900 1001

Ważne: w tytule wpłaty należy podać "śniadanie asów"

Warunki rezygnacji:

1. Rezygnacja z udziału w śniadaniu musi nastąpić pocztą elektroniczną na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  2. W przypadku wycofania zgłoszenia udziału w śniadaniu w terminie do dwóch dni do terminu śniadania cała kwota zostanie zwrócona.
  3. W przypadku wycofania zgłoszenia udziału w śniadaniu w terminie krótszym niż dwa dni przed terminem śniadania osoba zostanie obciążona kwotą równą 100% wartości kosztów uczestnictwa.
  4. W przypadku, gdyby śniadanie się nie odbyło z winy organizatora lub z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń, zostanie zwrócona pełna kwota wniesiona na konto w ciągu 14 dni od daty odwołania śniadania.
  5. Wysłanie zgłoszenia na śniadanie jest jednoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa i rezygnacji.