Start "Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego" - pomożemy wypełnić deklarację roczną PIT
"Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego" - pomożemy wypełnić deklarację roczną PIT PDF Drukuj Email
wtorek, 28 marca 2017 09:19

11 kwietnia 2017 r. w godzinach 11:00-18:00, w Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut pieszo od stacji Metra Wilanowska) odbędzie się szósta edycja akcji "Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego". Organizatorem wydarzenia jest Uczelnia Łazarskiego.

Celem akcji jest bezpłatna pomoc przy wypełnianiu rocznych deklaracji podatkowych PIT osób fizycznych.

Zaproszeni specjaliści pomogą rozwiązać zawiłości podatkowe, udzielą szczegółowych wyjaśnień dotyczących m.in. korzystania z ulg podatkowych (ulgi na dzieci, rehabilitacyjnej, dla honorowych krwiodawców), przesyłania zeznań PIT przez Internet, przekazywania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, rozliczania dochodów uzyskanych z pracy za granicą i ze sprzedaży nieruchomości.

Podczas akcji będzie także dostępny punkt przyjmowania zeznań PIT za 2016 r. dla mieszkańców dzielnicy Mokotów.

Zaplecze merytoryczne przedsięwzięcia przy rozliczeniu osób fizycznych zapewni: Urząd Skarbowy Warszawa Mokotów oraz Grupa ECDDP.

Patronat Honorowy nad akcją objął: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Główny Partner: Urząd Skarbowy Warszawa Mokotów

Partnerzy Wspierający: Grupa ECDDP, Marlex Sp. z o.o., BARTEXPO, Warszawska Kolej Dojazdowa, Koleje Mazowieckie.

Patroni Medialni: Radio Plus, Kurier Południowy, Tygodnik Południe, Tygodnik „PASSA”.

Mamy nadzieję, że dzięki akcji zwiększamy szanse na prawidłowość i terminowość wypełnienia deklaracji podatkowych oraz damy możliwość osobom, które nie posiadają środków finansowych na profesjonalną pomoc księgową czy doradztwo podatkowe.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego - www.absolwenci.lazarski.edu.pl.

Prosimy o zabranie ze sobą niezbędnych dokumentów.