Start Wszystko zaczyna się od marzeń - zapraszamy na spotkanie z pilotem rajdowym Sebastianem Rozwadowskim
Wszystko zaczyna się od marzeń - zapraszamy na spotkanie z pilotem rajdowym Sebastianem Rozwadowskim PDF Drukuj Email
czwartek, 20 kwietnia 2017 10:01

26 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie networkingowe Klubu Absolwenta :

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ

Gościem specjalnym będzie utytułowany pilot rajdowy, nasz absolwent - Sebastian Rozwadowski, który szczerze, bez niedomówień i po przyjacielsku opowie o tym jak realizuje się marzenia.

Gwarantujemy możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych w fantastycznej atmosferze!

Sebastian Rozwadowski

Jeden z najbardziej doświadczonych polskich pilotów rajdowych. Uczestnik Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata oraz Pucharu Świata w Rajdach Cross Country. W Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski jest obecny od 2002r.

Podczas swojej rajdowej kariery Sebastian zasiadał na prawym fotelu między innymi obok: Macieja Bocheńskiego (absolwenta Uczelni Łazarskiego), Zbigniewa Staniszewskiego, Stefana Karnabala, Macieja Lubiaka, Grzegorza Grzyba, Łukasza Sztuki , Michała Sołowowa i Szymona Ruty.

W 2014 roku razem z Wojtkiem Chuchałą zdobył jako trzeci olsztynianin (po Marianie Bublewiczu oraz Krzysztofie Hołowczycu) tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej. W 2016 oraz 2017 wystartował w legendarnym rajdzie Dakar jako pilot doświadczonego litewskiego kierowcy Benediktasa Vanagasa.

Spotkanie odbędzie się w Klubie Profesorskim (sektor F, X piętro).

Spotkanie otwarte dla absolwentów Uczelni Łazarskiego oraz studentów ostatnich lat studiów.

Prosimy o potwierdzenie obecności mailowo do 24 kwietnia 2017r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w temacie wpisując networking.

Nie zapomnijcie o wizytówkach, w końcu to NETWORKING ŁAZARSKIEGO! ;-)