Start Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnych badań i porad specjalistycznych
Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnych badań i porad specjalistycznych PDF Drukuj Email
środa, 31 maja 2017 08:19

17 czerwca 2017 r. (sobota) w godzinach 10:00 - 15:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut pieszo od Metra Wilanowska) odbędzie się 6. edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".

Jej celem jest popularyzacja zasad profilaktyki zdrowotnej i zachęcenie do prowadzenia właściwego stylu życia, a także edukacja społeczeństwa.

Dotychczas przeprowadziliśmy w sumie 4200 badań i konsultacji specjalistycznych – przypomina Ewelina Milan, koordynator Działu Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych.

W trakcie tegorocznego wydarzenia będzie można wykonać: spirometrię, badanie ciśnienia tętniczego krwi, poziomu cukru, tkanki tłuszczowej, słuchu, wzroku, badanie składu ciała oraz zapisać się na Vega Test – jest to bezinwazyjna metoda diagnostyczna na wykrywalność pasożytów, patogenów, pierwotniaków, wirusów i bakterii za pomocą  bio rezonansu magnetycznego – mówi Gracjan Krupski, wiceprezes Fundacji Uczelni Łazarskiego.

Zapraszamy również do skorzystania z konsultacji położnych, dietetyka, trenera personalnego, trenera karate.

W ramach programu „NIE nowotworom u dzieci” zostanie udostępniony specjalny ambulans, w którym będą wykonywane profilaktyczne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat (obowiązują wcześniejsze zapisy). Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne.

Kto jeszcze nie próbował, będzie mógł sprawdzić swoje siły w nordic walking.

Organizatorami wydarzenia są: Klub AbsolwentaDział Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych Uczelni Łazarskiego, Lazarski Management Sp. z o.o. oraz Fundacja Uczelni Łazarskiego.

Patronat Honorowy nad akcją objął: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Główny Partner: CenterMed.

Partnerzy Wspierający: Fundacja Ronalda McDonalda, Koleje Mazowieckie, Marlex Sp. z o.o., BARTEXPO, Warszawska Kolej Dojazdowa, Polska Szkoła Nordic Walking & Wellness, Naturhouse, BKKK Bielański Klub Kyokushin Karate i Forest Fitnes & siłownia, Mam czas na zdrowie LR-partner - Marzena Celmerowska-Wnuk i Vega test Katia Martinez, AMILAUT, Akademia Jeannette Kalyta, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Optique

Patroni Medialni: Radio Plus, Kurier Południowy, Tygodnik „PASSA”, Tygodnik POŁUDNIE.