Start Klub MBA
Klub PDF Drukuj Email

Klub MBA Uczelni Łazarskiego to nieformalna, dobrowolna organizacja zrzeszająca studentów i absolwentów studiów MBA tej Uczelni. Celem powstania Klubu MBA było m.in.:

• stworzenie elitarnego lobby,
  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów biznesowych oraz towarzyskich pomiędzy członkami i gośćmi,
  • przekazywanie pozostałym członkom własnych doświadczeń zawodowych,
  • umożliwienie udziału w wykładach otwartych, konferencjach i seminariach naukowych oraz w warsztatach i szkoleniach podwyższających kwalifikacje zawodowe, organizowanych na Uczelni,
  • umożliwienie uczestnictwa w rozgrywkach i turniejach sportowych, wydarzeniach kulturalnych, prezentacjach i piknikach.

Uczelnia, w ramach działalności Klubu MBA, raz na kwartał będzie organizować spotkanie merytoryczne z ciekawymi ludźmi – członkami Klubu MBA i zaproszonymi gośćmi.