5 edycja Dnia Networkingu

Weź udział w interesujących warsztatach, a następnie zmierz się z kolegami w turnieju gry w kręgle. To wszystko już 24 listopada podczas V edycji Dni Networkingu.

Kiedy? 24 listopada 2017, godzina 17:40. Rejestracja od godz. 17:00.
Gdzie? Uczelnia Łazarskiego, następnie Kręgielnia TB Bowling&Bilard Club, kręgle.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 listopada za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: http://networking.lazarski.pl/

W wydarzeniu może uczestniczyć jedna osoba towarzysząca.

CZEŚĆ PIERWSZA WIECZORU: WARSZTATY MERYTORYCZNE

Podczas Dnia Networkingu tradycyjnie odbędą się interesujące  warsztaty:

• Networking & Sex, czyli komunikacja kobiet i mężczyzn w biznesie.
    Warsztat poprowadzi Alicja Moszyńska, ekspertka ds. kobiet biznesu - wspiera kobiety w osiąganiu celów biznesowych jako mentorka i konsultantka.
  • Dywidenda jak w banku, czyli długoterminowe inwestowanie oszczędności na giełdzie.
    Warsztat poprowadzi Albert Rokicki, inwestor giełdowy z 17-letnim doświadczeniem, ekonomista i niezależny analityk rynków finansowych.

Szczegóły dotyczące warsztatów: http://networking.lazarski.pl/
Podczas zapisu spośród dwóch propozycji należy wybrać jeden warsztat, w którym chce się uczestniczyć.

Wisienką na torcie będzie spotkanie
„MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ…MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!”, które poprowadzi gość specjalny Jakub B. Bączek, trener mentalny „złotych” siatkarzy, wybitnych polskich sportowców, prezesów, milionerów i ludzi sukcesu, przedsiębiorca, pisarz i podróżnik.
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:

• Co sprawia, że z grupy ludzi tworzy się synergistyczny zespół?
  • Co daje im siłę do osiągania niebywałych rezultatów?
  • Co sprawia, że potrafią się podnieść po porażce i walczyć do utraty sił?
  • Co sprawia, że pomimo lat, kochają to, co robią?

W Polsce jest niewielu ludzi, którzy na te pytania
potrafią odpowiedzieć tak wiarygodnie i z taką pasją…

CZEŚĆ DRUGA WIECZORU: TURNIEJ GRY W KRĘGLE

To nie tylko kręgle, ale i zabawa w doborowym towarzystwie!

Oferta obejmuje wynajem klubu na wyłączność w tym: torów, stołów bilardowych i automatów zręcznościowych (dartsy, cymbergaj, piłkarzyki, flipery) na 5,5 godziny, opiekę instruktora, ciepłe i zimne przekąski, napoje, piwo, fantastyczną zabawę.

UWAGA!
Nie ma możliwości uczestniczenia tylko w Turnieju, udział w nim jest integralną częścią V edycji „Dnia Networkingu”

INFORMACJE LOGISTYCZNE: TRANSPORT
Dla osób zainteresowanych przewidujemy możliwość zorganizowania transportu (autokar) z kampusu Uczelni Łazarskiego do klubu – Absolwent oraz osoba towarzysząca nie ponoszą z tego tytułu żadnych opłat.

PROŚBA ORGANIZATORÓW
Czy udział w wydarzeniu jest darmowy?
I tak, i nie. Pomyśleliśmy, że Dzień Networkingu jest dobrą okazją do tego, aby nasze środowisko Absolwentów zrobiło coś dla innych. W związku z tym prosimy, aby w formie „opłaty” za spotkanie przekazać 20 zł na konto Fundacji Uczelni Łazarskiego – informacja do wpłaty dostępna poniżej.

Fundacja przyznaje stypendia zdolnej młodzieży, jak również prowadzi działalność pożytku publicznego na rzecz społeczności lokalnej, naszych sąsiadów z Mokotowa i Ursynowa, ale również całej Warszawy. Wszystkie osoby pracujące w fundacji pracują pro bono.

Wszystkie pytania dotyczące organizacji „Dnia Networkingu” prosimy przesyłać na adres e-mail: klub.absolwenta@lazarski.edu.pl

Pamiętajcie, świętujmy dalej 25-lecie naszej uczelni.

DO ZOBACZENIA!

Dane do przelewu:
Nazwa: Fundacja Uczelni Łazarskiego
Bank: ING Bank Śląski S.A., Oddział 1 w Warszawie
Konto: 66 1050 1025 1000 0023 5370 6811
W tytule przelewu prosimy napisać: "Dla Fundacji Uczelni Łazarskiego".